Creative Business

درباره ما

درباره استودیو 31

معرفی آژانس تبلیغاتی استودیو 31

استودیو 31 یک آژانس تبلیغاتی خلاق است. ما در این 3 سال با بیش از 50 برند ایرانی و جهانی همکاری داشته‌ایم و با تکیه بر تجربه این سال ها دریافته‌ایم که با تغییر رویکرد و نگاه علمی به حرفه‌مان «تبلیغات» امکان خلق تبلیغات علمي خلاق و اثر بخش وجود دارد.

 

سادگی برنده است.

ما به معتقد هستیم که شغل ما صرفاً تبلیغات نیست، بلکه خلق بستری است برای تحقق آینده‌ای فراتر از تصورتان. با این رویکرد، حقیقت برندتان را از دل واقعیت کشف می‌کنیم تا به پشتوانه منطق و بی‌نیاز از بزرگنمایی، به رویای شما از آینده‌ پر و بال دهیم و شما را به آینده‌ای بزرگ‌تر از آینده خلق‌شده‌تان برسانیم. چراکه بارها راستی و هوشمندی را در کنار هم آزموده‌ایم و به خواسته‌مان که خلق و توسعه برند در بازار و به دست آوردن همراهی و قلب مخاطب است رسیده‌ایم

استودیو 31

رویای شما، ماموریت ماست.

ما به کار سخت برای رسیدن به رویایی بزرگ باور داریم.

چشم انداز ما

ما از قدرت و وسعت اهداف شما برای آینده‌تان تغذیه می‌شویم. باور داریم شغل ما صرفاً تبلیغات نیست، بلکه خلق بستری است برای تحقق آینده‌ای فراتر از تصور شما. با این رویکرد، حقیقت برندتان را از دل واقعیت کشف می‌کنیم تا به پشتوانه منطق و بی‌نیاز از بزرگ‌نمایی، به رویای شما از آینده‌ پر و بال دهیم و شما را به آینده‌ای بزرگ‌تر از آینده خلق‌شده‌تان برسانیم.

راه روشن استودیو 31

ماموریت تیم ما رونق کسب و کار مشتریانمان است، از طریق بهره مندی از تجربیات و استفاده از ابزار استراتژی و خلاقیت برای خلق ارتباطات اثربخش و کارا که منجر به شعف مشتری می‌گردد.
ما برای خلق آینده ای قدرتمند ایستاده ایم، تحول زندگی بشر و ارتقای سطح کیفی آن، برای گسترش شور و عشق در یک فضای امکان،  برای خلق بستری که تحقق این موارد در آن ممکن باشد.

با تیم شگفت انگیز ما آشنا شوید.

این چهره‌ها پشت موفقیت ما بوده‌اند

ما بدون آن‌ها نمی توانستیم ….

علی مقدم

مدیر عامل و مدیر هنری

علی شیرین

مدیر بازاریابی و فروش

پریچهر راد

مدیر واحد رسانه

سعید اکبری

مدیر واحد چاپ

زهرا اکبری

مدیر crm

امیرحسین کرمی

مدیر واحد مالی

حمیده حقیقی

مدیر واحد تولید

محمد حسن کرمی

مدیر واحد مشتریان

ریحانه حسنی

مدیر واحد محتوا

مفتخریم به اعتمادشان

آنها به ما اعتماد کرده‌اند...